Ridley Fenix Disc Arctic Grey Metallic/White/Battleship Grey L Silniční kolo

Ridley Fenix Disc Arctic Grey Metallic/White/Battleship Grey L Silniční kolo
61 590 61 590 2045
61 590,- Kč

Původní cena: 61 590,- Kč


Hodnocení:


Ridley Fenix Disc Arctic Grey Metallic/White/Battleship Grey L Silniční kolo z kategorie sport, outdoorové aktivity, cyklistika, jízdní kola, se slevou kupte přes Chci.cz.

MuzikerZískejte tento produkt se slevou z obchodu Muziker a budete spokojení s dodaným Ridley Fenix Disc Arctic Grey Metallic/White/Battleship Grey L Silniční kolo .

Detailní informace

Hledáte vysokovýkonné kolo, ale za slušnou cenu?
Seznamte se s Fenix Disc: cenově dostupnějším sourozencem Fenix SLiC. S tímto všestranným jízdním kolem zvládnete cokoliv: od strmých stoupání a dlouhých sjezdů až po náročné dlažební kostky. Fenix Disc má podobné jízdní vlastnosti jako Fenix SLiC. Rám nabízí vnitřní vedení kabelů pro čistš&i...acute; vzhled, má stejnou spodní trubku ve tvaru diamantu, která poskytuje extra tuhost a odolnost a má stejnou geometrii. Rozhodli jsme se zaměřit na udržení nízké ceny při zachování tuhosti a jízdního komfortu Elite level Fenix SLiC s použitím jiných komponentů a jiné technologie karbonových vláken. Díky tomuto upravenému karbonovému uspořádání je rám Fenix Disc jen o 120 gramů těžší než rám Fenix SLiC.
Technologie Komfortní sedlové vzpěry
Zadní část kola je rozhodující pro zvýšení pohodlí a maximalizaci přenosu síly. Pro větší pohodlí jsou sedlové vzpěry spojeny níže na sedlové trubce. Díky tomuto nižšímu bodu kontaktu mohou sedlová trubka i sedlovka efektivněji odfiltrovat vibrace. Kromě toho mohou vzpěry poskytnout větší vertikální flexibilitu. To vše má za následek pohodlnější jízdu na kole. Co se týče vítězných wattů, tvar sedlových vzpěr je oválný s nejširší stranou na horizontální ose. To je klíčem k maximalizaci přenosu energie. Umístěním této široké strany vodorovně se každý vyprodukovaný watt přemění na rychlost bez ztráty výkonu na cestě k zadnímu kolu.
Ridley Essential Carbon
Lídr světového trhu: Toray. Japonský výrobce je lídrem v každém aspektu vývoje karbonu a je dodavatelem pro naprosto špičkové světové značky v mnoha odvětvích. Pro sérii Essential používáme dva typy karbonu: 24T a 30T. Série Elite se však jedná ještě o krok dále a také používá karbon 50T a 60T. S přidáním těchto dvou karbonů v kombinaci s velkým úsilím můžeme dosáhnout extrémně nízké hmotnosti bez kompromisů v oblasti komfortu a tuhosti. Série Essential přímo těží ze znalostí o vrstvení karbonu získaných vytvořením série Elite. To znamená, že série Essential dosahuje stejné úrovně tuhosti a pohodlí, i když je o něco těžší, díky použití pouze 24T a 30T, které vyžadují více vrstev v porovnání s 50T a 60T k dosažení požadované tuhosti.
Fenix tubing
Fenix má jedinečný profil trubky. Když rám rozříznete podélně na polovinu, uvidíte jasný rozdíl mezi ''pohodlností'' a ''tuhostí.'' Nadrozměrná hlavová souprava poskytuje extra tuhost a stabilitu, kterou okamžitě pocítíte při zrychlování nebo při přesné manipulaci. Masivní spodní trubka zvyšuje tuhost a zároveň dodává pevnost. Středové složení BB86 a asymetrická řetězová vzpěra poskytují maximální přenos síly. Mírně zakřivená horní trubka se při pohybu směrem k sedlové trubce zužuje a zaobluje. Podobně jako listová pružina pomáhá absorbovat nerovnosti na silnici. 27,2 mm sedlovka filtruje vibrace spolu se štíhlými, oválnými sedlovými vzpěrami, které poskytují dokonalou rovnováhu mezi tuhostí a pohodlím.
F-Steerer
Kabely v přední části vašeho kola mají velký vliv na jeho aerodynamický výkon. Zbavení se kabelů vpředu má aerodynamickou výhodu o neuvěřitelných 10 až 14 % v závislosti na kole. To je důvod, proč oddělení výzkumu a vývoje věnovalo spoustu času a úsilí... Velikost jízdního kola: L Typ jízdního kola: Road Barva: Bílá;Šedá Průměr kol: 29/28" (622 mm) Sada komponentů: Shimano 105 Barva podle výrobce: Arctic Grey Metallic/White/Battleship Grey

Produkt je výrobek značky Ridley ,distribuovaný s EAN kódem 5400928369800.

Procházet zboží z kategorie Sport Ridley, Outdoorové aktivity Ridley, Cyklistika Ridley, Jízdní kola Ridley.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Velikost: L
  • Barva: White Grey
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Ridley Fenix Disc Arctic Grey Metallic/White/Battleship Grey L Silniční kolo a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, cyklistika sleva, jízdní kola sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Ridley a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Ridley najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Ridley Fenix Disc Arctic Grey Metallic/White/Battleship Grey L Silniční kolo
Právě si prohlížíte...

61590,- Kč