Terracotta Army CZ/EN

Terracotta Army CZ/EN
1 699 1 699 359
1 699,- Kč

Původní cena: 1 699,- Kč


Hodnocení:


Terracotta Army CZ/EN z kategorie hračky a hry, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Terracotta Army CZ/EN .

Detailní informace

Ve hře Terracotta Army zastupujete talentované řemeslníky a umělce, kteří pracují na stavbě velkolepé armády soch. Během hry sbíráte suroviny, vylepšujete své dělníky a usilujete o přízeň císařových rádců. Vaším cílem je sehrát klíčovou roli v procesu vytváření terakotové armády a váš úspěch se měří vítěznými body. Během hry budujete terakotovou armádu společně se svými spoluhráči, ale po skončení pátého kola se stane vítězem pouze jeden z vás - ten, kdo získá nejvíce bodů. Během hry umisťujete miniatury bojovníků do mauzolea a vytváříte tak sk...upiny. Miniatury jedné skupiny mohou patřit více hráčům, což je označeno různobarevnými základnami hráčů na těchto miniaturách. V mauzoleu může existovat i více samostatných skupin složených ze stejného typu miniatur. Budete mít mnoho příležitostí získat body na základě své převahy či přítomnosti v určitých částech mauzolea. Abyste dosáhli nadvlády, musíte být jediným hráčem s největším počtem konkrétních surovin nebo typů soch, které jsou aktuálně bodovány. Abyste získali body, musíte mít alespoň jednu konkrétní surovinu nebo typ sochy, které jsou aktuálně bodovány. Na konci pátého kola vyhrává hráč s nejvíce VB. Hra je určena pro 1 až 4 hráče od 14 let. Herní materiál je jazykově nezávislý. Pravidla jsou v češtině a angličtině. Hra obsahuje:- 1 herní plán- 2 kotouče akcí a plastový nýt- 2 figurky inspektora- 1 ukazatel kola- 5 žetonů přednosti- 4 bodovací žetony- 12 bodovacích destiček- 90 oboustranných žetonů hlíny- 90 kartonových mincí- Krabičku na miniatury válečníků- 11 miniatur důstojníků- 11 miniatur kušiníků- 11 miniatur strážců- 4 miniatury hudebníků- 4 miniatury pěšáků- 4 miniatury klečících kušiníků- 4 miniatur koní- 16 žetonů zbraníHerní materiál v barvách hráčů:- 24 žetonů mistrů- 4 ukazatele bodů- 4 ukazatele pořadí- 20 figurek řemeslníků- 20 figurek umělců- 60 základen miniatur- 2 pravidla hry

Produkt je výrobek značky Tlama Games ,distribuovaný s EAN kódem 6425453001376.

Procházet zboží z kategorie Hračky a hry Tlama Games.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

19 999,- Kč
17 999,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Terracotta Army CZ/EN a další podobné zlevněné zboží z kategorie hračky a hry sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Tlama Games a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Tlama Games najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Terracotta Army CZ/EN
Právě si prohlížíte...

1699,- Kč