Kartáček E9 Woodbrush

Kartáček E9 Woodbrush
Kartáček E9 Woodbrush
Kartáček E9 Woodbrush
Kartáček E9 Woodbrush
341 341 2160
341,- Kč

Původní cena: 341,- Kč


Hodnocení:


Kartáček E9 Woodbrush z kategorie sport, outdoorové aktivity, lezectví, horolezecké oblečení a vybavení, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Ceskyrajcom a budete spokojení s dodaným Kartáček E9 Woodbrush .

Detailní informace

Dřevěný kartáček ergonomického tvaru. Na zadní straně nalezneš šmirgl díky čemuž tě už nikdy nezaskočí problémy s kůží. Extravagance a unikátní design E9 je první značka zabývající se módou pro lezce Unikátní design – oblečení je uměleckým projevem jeho tvůrců Jedinečné barvy speciálně vyvinuty a namíchány v E9 Stylové potisky s lezeckou tematikou Od lezců pro lezce Značka E9 byla založena v roce 1998 bývalým mistrem světa v boulderingu Maurem Calibanim. Extravagantní a unikátní kousky oblečení byly uměleckým projevem Maurovi kreativní energie.... Inspiraci pro svou tvorbu čerpal především při lezení na pískovcových skalách v okolí jeho domova. E9 výrazně ovlivnila lezeckou módu a stala se inspirací i pro mnoho dalších výrobců lezeckého oblečení. Hlavními myšlenkami Maura i značky E9 jsou kreativita, svoboda a odvaha. Ekologie Oblečení E9 pořád patří mezi to nejprodávanější a proto jeho tvůrci cítí velkou odpovědnost vůči ochraně přírody a planety. Hlavními hodnotami jsou kvalita, udržitelnost životního prostředí, obnova a rozvoj lokálního výrobního řetězce. 100% vyrobeno v Itálii – důraz na kvalitu a podpora lokálního průmyslu Přístup 0 km – téměř všechny výrobní procesy se odehrávají v okruhu 30 km od samotné firmy - minimalizace znečištění z převozu zboží Organická produkce – E9 pro svji produkci používá výlučně organicky vyprodukované suroviny Žádné plastové obaly – E9 balí hotové produkty bez použití plastových obalů E9 je členem EOCA European Outdoor Conservation Association – charitativní organizace na podporu projektů zaměřených na ochranu a obnovu životního prostředí. 100% Made in Italy E9 si vždy zakládala na domácí produkci “Made in Italy”. Veškeré výrobní procesy probíhají přímo v Itálii, v zemi módy. Pro E9 domácí výroba znamená možnost vybrat si ty nejkvalitnější materiály a využít italskou kreativitou v kombinaci s neustálými inovacemi aby byli zajištěny exkluzivní a unikátní produkty. Organická bavlna E9 používá ve svých produktech jenom organickou bavlnu, která je pěstována metodami šetrnými k životnímu prostředí, tedy s menší spotřebou vody, bez pesticidů a chemických hnojiv.

Produkt je výrobek značky E9 ,distribuovaný s EAN kódem 8059395070527.

Procházet zboží z kategorie Sport E9, Outdoorové aktivity E9, Lezectví E9, Horolezecké oblečení a vybavení E9.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

La Sportiva Lezečky Zenit Poppy/Black 42

Velikost 42 / Red / Knit Fabric / Pro muže / La sportiva
2 390,- Kč
2 290,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Kartáček E9 Woodbrush a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, lezectví sleva, horolezecké oblečení a vybavení sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce E9 a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku E9 najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Kartáček E9 Woodbrush
Právě si prohlížíte...

341,- Kč