JBL SPINNER BT Gold

JBL SPINNER BT Gold
9 829 9 829 1899
9 829,- Kč

Původní cena: 9 829,- Kč


Hodnocení:


JBL SPINNER BT Gold z kategorie elektronika, zvuk, přehrávače a záznamníky zvuku, gramofony, se slevou kupte přes Chci.cz.

MuzikerZískejte tento produkt se slevou z obchodu Muziker a budete spokojení s dodaným JBL SPINNER BT Gold .

Detailní informace

Okamžitě si přehrajte svou sbírku desek pomocí jakéhokoli Bluetooth reproduktoru nebo sluchátek. Při použití kódování aptX HD nedochází k žádnému zvukovému kompromisu. Zvuk z vašich ploten je stejně dobrý jako u kabelového připojení. JBL Spinner BT obsahuje analogové výstupy pro stávající Hi-Fi systémy s vestavěným phono předzesilovačem pro použití s aktivními reproduktory. S použitím hliníkového otočného talíře a přenoskového ramínka je JBL Spinner BT svědectvím radosti z hudby a vinylových desek.FunkceBluetooth s aptX HDEnergický design s bar...evnými zvýrazněnímiVysoce kvalitní komponenty pro přehrávání desekOdnímatelný držák přenoskyHliníkový otočný talíř s řemenovým pohonemTovární namontovaná přenoska s vysoce kvalitním pohyblivým magnetem.Bluetooth s AptX HDRychlé spárování s Bluetooth reproduktory nebo sluchátky pro okamžité připojení k vaší sbírce desek. Při použití kódování AptX-HD nedochází k žádnému zvukovému kompromisu.Energický designVaše osobní vyjádření tepla a radosti, které přináší Vinyl do vašeho života, důvěrnější vztah s vašimi oblíbenými hudebními interprety.Vysoce kvalitní komponentyPoslechněte si kvalitu ploten, aniž byste je při tom zničili. Vysoce kvalitní hliníkové ramínko zajišťuje vynikající sledování drážky desky, aniž by se opotřebovala. Dřevěný podstavec zajišťuje vynikající zvuk ve srovnání s plastovými alternativami, přičemž je udržitelnější.Odnímatelný držák přenoskyKonec přenoskového ramínka, kde je namontována přenoska, se nazývá headshell (držák přenosky). Je odnímatelný, což usnadňuje výměnu a aktualizaci přenosky.Hliníkový otočný talíř a řemenový pohonHliníkový otočný talíř je poháněn řemenovým pohonem a motorem s optickým snímačem na spodní straně, aby se zajistilo, že vaše plotny budou přehrávány perfektně v čase při 33,3 ot./min. pro alba nebo 45 ot./min. pro EP a single.Předinstalovaná vysoce kvalitní přenoska s pohyblivým magnetemPoužijte JBL Spinner BT přímo z krabice s vysoce kvalitní pohyblivou magnetickou přenoskou, která je již nainstalována a zarovnána. Balení obsahuje: Slipmat;Protiprachový kryt;45 RPM Adapter;Round drive belt;Adaptér Gramofonová přenoska v balení: Ano Zvedání ramínka: Manuál Hmotnost: 5,3 kg Pomer signál/šum: 65 dB Vestavěný předzesilovač: Ano Napájení: 12V Talíř: Hliník Rychlost: 45 RPM;33 1/3 RPM Šířka (mm): 435.0 Barva podle výrobce: Gold ( Variant );Gold ( Variant ) Šířka (cm): 43.5 Hloubka (cm): 36.8 Výška (mm): 155.0 Barva: Černá Ramínko: Hliník Gramofonová přenoska: Audio-Technica AT-3600L Hloubka (mm): 368.0 USB: Ne Typ: Domácí gramofon Displej: Ne Výška (cm): 15.5 Bluetooth: Ano Poloha ramene: Right Typ převodu: Řemenový pohon

Produkt je výrobek značky Jbl ,distribuovaný s EAN kódem 1200130008474.

Procházet zboží z kategorie Elektronika Jbl, Zvuk Jbl, Přehrávače a záznamníky zvuku Jbl, Gramofony Jbl.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Barva: Black
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

3 947,- Kč
Detail

Audio-Technica AT6011A

Silver / Aluminium Carbon Fibre / Audio-technica
487,- Kč
Detail
4 062,- Kč
Detail
1 021,- Kč
960,- Kč
Detail
15 590,- Kč
Detail
14 290,- Kč
8 999,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

JBL SPINNER BT Gold a další podobné zlevněné zboží z kategorie elektronika sleva, zvuk sleva, přehrávače a záznamníky zvuku sleva, gramofony sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Jbl a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Jbl najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

JBL SPINNER BT Gold
Právě si prohlížíte...

9829,- Kč