ROMO RTF2121W

ROMO RTF2121W
5 990 5 990 506
5 990,- Kč

Původní cena: 5 990,- Kč


Hodnocení:


ROMO RTF2121W z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, chladničky, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným ROMO RTF2121W .

Detailní informace

Lednice ROMO RTF2121W:Kombinovaná lednice ROMO nepostrádá kromě chladicí části ani mrazicí část, proto jde o jeden z nejpraktičtějších modelů. Jedná se o volně stojící lednici, kterou nebude problém umístit do vaší kuchyně. Panty mají přednastavené umístění na pravé straně, lednice však má možnost obrátit otevírání dvířek na druhou stranu. Dveře mají náběh, neměly by tedy být umístěny hned u stěny. Klimatická třída činí SN-T. Lednice poskytuje hladinu hlučnosti třídy C, proto ji téměř neuslyšíte. Klíčové vlastnosti volně stojící kombinované led...nice ROMO RTF2121W Chladnička ROMO vám pomůže udržet potraviny déle čerstvé Střední hlučnost lednice díky třídě C Využitelný objem chladničky 105 l Mrazák o objemu 17 l Vzhled lednice dokresluje bílá barva Otevírání panty vpravo Panty dveří je možné osadit na libovolnou stranu S náběhem dveří Rozměry lednice ROMO jsou 83,8 × 54 × 59,5 cm (V׊×H) Lednice váží 27 kg Čím dalším vás zaujme lednice ROMO? Samozřejmostí je u lednice ROMO dostatečně silné LED osvětlení pro pohodlí při hledání přes den nebo během půlnoční svačinky. Rozměry a uspořádání lednice ROMO Lednice ROMO RTF2121W se stane vaším dobrým pomocníkem v kuchyni. Chladicí část lednice poskytuje plných 105 l, je tedy vhodná pro jednoho či dva lidi v domácnosti. Pro uspořádání potravin má ve výbavě 2 police. Prostor mrazáku má 17 l. Lednice využívá k ochlazení šetrné chladivo R600a. Rozměry lednice ROMO dosahují 83,8 × 54 × 59,5 cm (V׊×H). Lednice váží 27 kg.

Produkt je výrobek značky Romo ,distribuovaný s EAN kódem 8588008223192.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Romo, Kuchyně a jídelny Romo, Kuchyňské spotřebiče Romo, Chladničky Romo.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

ROMO RTF2121W a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, chladničky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Romo a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Romo najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

ROMO RTF2121W
Právě si prohlížíte...

5990,- Kč