Tento produkt již není k dispozici, vyberte si podobný

ROMO RCS2232W

ROMO RCS2232W

Zboží již není dostupné


Hodnocení:


ROMO RCS2232W z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, chladničky, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným ROMO RCS2232W .

Detailní informace

Lednice ROMO RCS2232W:Kombinovaná lednice ROMO zahrnuje jak chladničku tak mrazák, a dokáže se proto postarat o potřeby jakékoliv domácnosti. Jde o volně stojící lednici, která nevyžaduje příliš složitou instalaci ani přestavbu interiéru. Panty jsou již z výroby umístěny na pravé straně, dvířka však můžete dle potřeby obrátit. Dvířka mají náběh, počítejte tedy s rezervou několika cm u stěny. Klimatická třída je N-ST. Lednice nabízí hladinou hlučnosti třídy C, proto ji téměř neuslyšíte. Klíčové vlastnosti volně stojící kombinované lednice ROMO R...CS2232W Chladnička ROMO udrží potraviny déle čerstvé Střední hlučnost lednice díky třídě C Lednice má k dispozici objem 146 l Mrazák má objem 84 l Design lednice podtrhuje bílá barva Směr otevírání panty vpravo Možnost vyměnit stranu otevírání dveří S náběhem dveří Rozměry lednice ROMO odpovídají 152 × 54 × 59,5 cm (V׊×H) Lednice dosahuje hmotnosti 48 kg Čím dalším se chlubí lednice ROMO? Samozřejmostí je u lednice ROMO silné LED osvětlení pro pohodlí a přehled při hledání něčeho na zub. Rozměry a uspořádání lednice ROMO Lednice ROMO RCS2232W vyniká svým velkým užitným objemem a perfektní vnitřní organizací. Samotná chladnička nabízí plných 146 l, nabídne tak dostatečný prostor pro menší rodinu. Na uspořádání všeho potřebného budete mít k dispozici 3 police. Prostor mrazáku slibuje 84 l. Mrazák je členěn na 3 přihrádky. Lednice využívá k ochlazení šetrné chladivo R600a. Rozměry lednice ROMO jsou 152 × 54 × 59,5 cm (V׊×H). Hmotnost lednice je 48 kg.

Produkt je výrobek značky Romo ,distribuovaný s EAN kódem 8588008223277.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Romo, Kuchyně a jídelny Romo, Kuchyňské spotřebiče Romo, Chladničky Romo.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

ROMO RCS2232W a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, chladničky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Romo a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Romo najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

ROMO RCS2232W
Právě si prohlížíte...

8989,- Kč