KLARSTEIN CoolArt

KLARSTEIN CoolArt
5 949 5 949 1120
5 949,- Kč

Původní cena: 5 949,- Kč


Hodnocení:


KLARSTEIN CoolArt z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, chladničky, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným KLARSTEIN CoolArt .

Detailní informace

Malá lednice KLARSTEIN CoolArt:Kombinovaná malá lednice Klarstein ve své výbavě zahrnuje kromě chladicí části i mrazák, takže uspěje ve
většině domácností. Jedná se o volně stojící malou lednici, kterou můžete rovnou umístit do kuchyně bez žádných větších úprav interiéru. Z výroby jsou panty umístěné na pravé straně, lednice však disponuje možností změny otevírání dvířek. Lednice poskytuje hladinu hlučnosti třídy C, tak vás nebude rušit její chod. Hlavní přednosti volně stojící kombinované malé
lednice KLARSTEIN CoolArt Malá lednice s... mrazákem Klarstein vám pomůže udržet potraviny déle čerstvé Řadí se mezi středně tiché lednice třídy C Lednice má k dispozici objem 79 l Mrazák s objemem 9 l Směr otevírání panty vpravo Panty máte možnost přehodit podle potřeby Rozměry lednice Klarstein odpovídají 84,5 × 48 × 44,5 cm (V׊×H) Lednice dosahuje hmotnosti 18 kg Rozměry a uspořádání malé lednice Klarstein Malá lednice KLARSTEIN CoolArt skvěle zapadne do prostorných kuchyní. Chladicí část lednice poskytuje celkem 79 l, je tudíž perfektní do domácností s jedním či dvěma členy. Pro uložení a uspořádání všeho potřebného v ní najdete 2 police. Prostor mrazáku má 9 l. Malá lednice využívá k ochlazení šetrné chladivo R600a. Rozměry lednice Klarstein jsou 84,5 × 48 × 44,5 cm (V׊×H). Lednice váží 18 kg.

Produkt je výrobek značky Klarstein ,distribuovaný s EAN kódem 4060656455254.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Klarstein, Kuchyně a jídelny Klarstein, Kuchyňské spotřebiče Klarstein, Chladničky Klarstein.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

KLARSTEIN CoolArt

Rozbaleno / Klarstein
3 872,- Kč
Detail
7 099,- Kč
5 949,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

KLARSTEIN CoolArt a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, chladničky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Klarstein a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Klarstein najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

KLARSTEIN CoolArt
Právě si prohlížíte...

5949,- Kč