KLARSTEIN Cool Vibe

KLARSTEIN Cool Vibe
5 169 5 169 34
5 169,- Kč

Původní cena: 5 169,- Kč


Hodnocení:


KLARSTEIN Cool Vibe z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, chladničky, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným KLARSTEIN Cool Vibe .

Detailní informace

Malá lednice KLARSTEIN Cool Vibe:Monoklimatická malá lednice Klarstein dovede pouze chladit potraviny, nenachází se v ní mrazicí část a jejím velkým plusem je úspornost oproti klasickým lednicím. Jedná se o volně stojící malou lednici, kterou nebude problém umístit do vaší kuchyně. Panty mají přednastavené umístění na pravé straně, lednice je však vybavena možností změny otevírání dvířek. Lednice se vyznačuje hladinou hlučnosti třídy C, proto ji téměř neuslyšíte. Klíčové vlastnosti volně stojící monoklimatické malé lednice KLARSTEIN Cool Vibe M...alá lednice s mrazákem Klarstein udrží potraviny čerstvé dlouhou dobu Řadí se mezi středně tiché lednice třídy C Lednice má k dispozici objem 90 l Otevírání panty vpravo Panty dvířek se dají přehodit Rozměry lednice Klarstein jsou 83,5 × 44,5 × 49 cm (V׊×H) Lednice dosahuje hmotnosti 23 kg Rozměry a uspořádání malé lednice Klarstein Malá lednice KLARSTEIN Cool Vibe vám poskytne přehledný prostor pro veškeré vaše ingredience. Chladicí část lednice nabízí plných 90 l, je tedy vhodná pro jednoho či dva lidi v domácnosti. Pro uspořádání potravin nabízí 2 police. Malá lednice využívá k provozu šetrné chladivo R600a. Rozměry lednice Klarstein jsou 83,5 × 44,5 × 49 cm (V׊×H). Lednice váží 23 kg.

Produkt je výrobek značky Klarstein ,distribuovaný s EAN kódem 4060656154362.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Klarstein, Kuchyně a jídelny Klarstein, Kuchyňské spotřebiče Klarstein, Chladničky Klarstein.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

KLARSTEIN CoolArt

Rozbaleno / Klarstein
3 872,- Kč
Detail
7 099,- Kč
5 949,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

KLARSTEIN Cool Vibe a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, chladničky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Klarstein a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Klarstein najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

KLARSTEIN Cool Vibe
Právě si prohlížíte...

5169,- Kč