GORENJE RBIU609FA1

GORENJE RBIU609FA1
8 989 8 990 2238
8 989,- Kč

Původní cena: 8 990,- Kč


Hodnocení:


GORENJE RBIU609FA1 z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, chladničky, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným GORENJE RBIU609FA1 .

Detailní informace

Vestavná lednice GORENJE RBIU609FA1:Select brand:Vestavná lednice GORENJE RBIU609FA1 s mrazákem nahořeLednice GORENJE RBIU609FA1 s mrazákem nahořeSpadá do energetické třídy FObjem chladící části činí 104 litrů a mrazící části 17 litrůUvnitř lednice naleznete 2 praktické policeElegantní bílé provedeníPraktická funkce SuperCool pro rychlé zchlazení potravinÚsporný provozVylepšené těsnění a vynikající izolaceSpeciální závěs pro snadné otevírání a zavírání dvířekFunkce SuperCool pro rychlé zchlazeníLednice GORENJE RBIU609FA1 je vybavena f...unkcí SuperCool, která zajistí rychlé zchlazení. Pokud jste se právě vrátili z nákupu, aktivujte funkci SuperCool a můžete pohodlně vkládat nové potraviny. Funkce sníží teplotu na 3 °C a bude ji následujících 6 hodin udržovat konstantní. Díky tomu zajistí perfektní podmínky pro nově vložené potraviny.Úsporný provoz lednice GORENJE RBIU609FA1Věděli jste, že starší spotřebiče, které mají více než 15 let, spotřebují až třikrát více energie než ty nové? Ušetřete své peníze a pořiďte si novou lednici GORENJE RBIU609FA1, která je vybavena vynikající izolací, vylepšeným těsněním dveří a špičkovými komponenty, které zajistí úsporný provoz. Speciální závěs?Součástí lednice GORENJE RBIU609FA1 je speciální závěs, který vám usnadní otevírání i zavírání dveří. Tato speciální konstrukce závěsů umožní dokonalé zabudování do linky. Závěsy jsou robustní, takže můžete pohodlně otevírat dvířka v širokém rozmezí úhlu až do 115 stupňů. V případě, že špatně dovřete dvířka a necháte je pootevřené v úhlu menším než 45 stupňů, závěs se automaticky přitáhne a zavře. Alternativní produktyWarning: The section with products will be visible only if the provided commodity pack contains at least 2 products. If there is more products in commodity pack then the page width a carousel will be applied. Max number of products in the commodity pack is 12.Only enter the commodity pack numeric code (typically 5 digits)This text will be automatically removed at the production version.

Produkt je výrobek značky Gorenje ,distribuovaný s EAN kódem 3838782562884.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Gorenje, Kuchyně a jídelny Gorenje, Kuchyňské spotřebiče Gorenje, Chladničky Gorenje.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

20 567,- Kč
19 887,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

GORENJE RBIU609FA1 a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, chladničky sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Gorenje a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Gorenje najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

GORENJE RBIU609FA1
Právě si prohlížíte...

8989,- Kč