článek

Chci nový iPhone!


Nové telefony z dílny Apple patří vždy ve světě elektroniky k netrpělivě očekávaným. ..
(celý článek)

Nové telefony z dílny Apple patří vždy ve světě elektroniky k netrpělivě očekávaným. ...
Sdílejte obsah s přáteliNové telefony z dílny Apple patří vždy ve světě elektroniky k netrpělivě očekávaným. Co nám nabídnou aktuální modely?

Novinkami, které se oficiálně na veřejnosti objevily v roce 2018, a to konkrétně 12. září, jsou modely označované jako iPhone XR, iPhone XS a iPhone XS Max. Stručně si tyto nové zástupce „jablečných“ řad představíme.

iPhone XiPhone XR
Je opatřen přelomovým Liquid Retina displejem, který se řadí mezi nejvyspělejší na současném trhu. V případě tohoto telefonu došlo na úhlopříčku o velikosti 6,1". Novinka se také, jak vyplývá ze zatím uveřejněných informací, může pochlubit dosud nejdelší výdrží baterie. K tomu přispívá i nový procesor A11 Bionic, se kterým jsme se mohli setkat už u modelů představených v loňském roce.
K drobným ústupkům naproti tomu došlo v konstrukci. Jakožto základní materiál se objevuje hliník. Apple také poněkud slevil na voděodolnosti, která v tomto případě má hodnotu IP67.


iPhone XS
iPhone XS
Zařízení disponuje Super Retina Displejem s úhlopříčkou 5,8″. konstrukcí tento model navazuje na loňské modely, využívá totiž tělo z kovu a skla, přičemž se klade důraz na aktuální trend v podobě absence rámečků. Voděodolnost se dočkala naopak navýšení, a to na hodnotu IP68.

Sbohem musíme už definitivně dát klasickému 3,5 mm jacku. Jestli je to krok zpět nebo vzad, to si musí každý majitel tohoto telefonu rozhodnout sám. U modelu XS už každopádně nečekejte ani možnost připojení redukce.

iPhone XS MaxiPhone XS Max
Podobně je na tom i iPhone XS Max, kde je také patrno, že se značka pokusila stavět na základech z loňského roku. Přesto jsme se dočkali několika podstatných inovací.

Tou hlavní je určitě 6.5" velký displej. Tou druhou je bohužel i adekvátně vyšší cena, iPhone XS Max je zatím suverénně nejdražším telefonem od Apple. Náplastí na tento fakt rozhodně je to, že právem si verze XS i XS Max vysloužila označení jednoho z nejlepších fotomobilů. Oba telefony dostali na otestování profesionální fotografové a internetem po zveřejnění výsledků proběhla vlna nadšení.


  • Autor: tomas
  • Publikováno:

Kategorie: Elektronika

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Další zboží Chci nový iPhone!.