Černý jídelní box Mepal Ellipse Mini

Černý jídelní box Mepal Ellipse Mini
Černý jídelní box Mepal Ellipse Mini
Černý jídelní box Mepal Ellipse Mini
Černý jídelní box Mepal Ellipse Mini
399 399 1723
399,- Kč

Původní cena: 399,- Kč


Hodnocení:


Černý jídelní box Mepal Ellipse Mini z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, přeprava potravin a nápojů, boxy a nosiče na oběd, se slevou kupte přes Chci.cz.

ZootZískejte tento produkt se slevou z obchodu Zoot a budete spokojení s dodaným Černý jídelní box Mepal Ellipse Mini .

Detailní informace

Praktický jídelní box s dvěmi nádobami a nepropustným víkem dopráce, na piknik i na cesty. Víko jídlo perfektně utěsní, uchováčerstvé a svěží. Box bez víka lze používat pro ohřev jídlav mikrovlnce a následně jídlo i v boxu servírovat.  Lunch box má dvěpraktické nádoby. Obsah horní průhledné nádoby je 200 ml, což znamená,že pojme asi 75 gramů müsli nebo ovoce. Kapacita spodní nádoby je 500 ml,což je dostatečné množství na polévku, nudle nebo jogurt. Vyrobeno zezdravotně nezávadného plastu bez BPA. Zab...raňuje uvolňování chuťověnežádoucích látek do jídla, je odolný vůči agresivním látkám achrání před vznikem zápachu, plísně. Klíčové vlastnosti: na svačinu,oběd, polévku 100% nepropustné víko 2 oddělené nádoby 300 ml + 120 mlvhodný i pro ohřev jídla do mikrovlnky  opakovaně použitelný šetřípřírodu  do lednice i do mrazničky rozměr 91 × 128 mm váha 150 grvyrobeno v Holandsku  Doporučené použití: Box doporučujeme mýt ručněs jemným mycím prostředkem. Vhodný i do myčky nádobí. Do mikrovlnkypoužijte bez průhledného víka. Složení: Polypropylen (PP). PCTG. BPA free.Výrobce: Mepal, Nizozemí. Holandská společnost Mepal vyrábí stylové afunkční nádobí, úložné produkty do kuchyně, lahve, termosky a jídelníboxy včetně speciální řady pro děti. Produkty Mepal jsou praktické, majíširoké využití, jak do domácnosti, na piknik, na zahradu, na cestováníi do práce.  Společnost Mepal má dlouhou tradici ve vývoji a výroběproduktů. Krátce po svém založení v polovině 50. let začala společnostMepal navrhovat vlastní výrobky a v tom pokračuje dodnes. V průběhu letvyvinul Mepal svůj vlastní osobitý styl, tzn. vše musí být funkční,praktické a krásné. Produkty Mepal jsou navrhovány designéry tak, abyusnadnily každodenní život. Stále vyvíjí nové produkty a mění designi barvy podle současných trendů. Produkty Mepal jsou vysoce kvalitní,nadčasové v pestré paletě barev pro každodenní radost. Většinaproduktů Mepal se vyrábí v Holandsku, přesně v Lochemu v Gelderlandu.Všechny materiály splňují vysoké standardy, jsou zdravotně nezávadné avýroba i partneři jsou certifikováni ISO. I když jsou výrobky Mepal extraodolné, nabízí širokou řadu náhradních dílů, které prodlouží životproduktu a šetří tak prostředí zbytečným plýtváním. Často podporujía spolupracují s chráněnými dílnami, protože chtějí i touto cestoupřispět k lepšímu světu.

Produkt je výrobek značky Mepal ,distribuovaný s EAN kódem 8720294022886.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Mepal, Kuchyně a jídelny Mepal, Přeprava potravin a nápojů Mepal, Boxy a nosiče na oběd Mepal.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Barva: černá
  • Materiál: Polypropylen
  • Styl: Univerzál
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Transparentní dóza na potraviny Mepal Omnia Nordic Green

Transparentní / Polypropylen, termoplastický elastomer / Mepal
229,- Kč
Detail
360,- Kč
Detail
360,- Kč
Detail
360,- Kč
Detail

Psycho Svačinový box

Velikost univerzal / Modrá
360,- Kč
Detail
360,- Kč
Detail

Amorek Svačinový box

Velikost univerzal / Modrá
360,- Kč
Detail

Modrý chladící batoh Reisenthel

Modrá / Recyklovaný plast / Reisenthel
1 099,- Kč
Detail

Mepal sada multifunkčních misek Cirqula

Velikost ONE SIZE / Růžová /
Umělá hmota / Mepal
689,- Kč
619,- Kč
Detail

Mepal nádoba na jídlo Ellipse Mini 420 ml

Velikost ONE SIZE / Modrá /


Umělá hmota

/ Mepal
319,- Kč
279,- Kč
Detail

Skleněný úložný box na potraviny Mepal EasyClip 450 ml

Transparentní / Sklo, polypropylen, silikon / Mepal
289,- Kč
Detail
689,- Kč
619,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Černý jídelní box Mepal Ellipse Mini a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, přeprava potravin a nápojů sleva, boxy a nosiče na oběd sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Mepal a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Mepal najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Černý jídelní box Mepal Ellipse Mini
Právě si prohlížíte...

399,- Kč