článek

5 věcí, které nesmíte opomenout při výběru myčky na nádobí…


Je snadné se nadchnout se pro nákup nové myčky. Obvykle to začíná návštěvou u přátel, kteří se chlubí svou zbrusu novou myčkou s nejrůznějšími vychytávkami a připojením na Wi-Fi. Pak ale začnete pátrat a zjistíte, že trh s myčkami nádobí je přeplněn nejrůznějšími značkami, modely a styly, z nichž mnohé vypadají stejně, ale nabízejí se za velmi rozdílné ceny. Některé moderní myčky možná ani nepoznáte, zejména pokud jste se na trhu delší dobu neorientovali. Je to proto, že technologie se za posled..
(celý článek)

Je snadné se nadchnout se pro nákup nové myčky. Obvykle to začíná návštěvou u přátel, kteří se chlubí svou zbrusu novou myčkou s nejrůznějšími vychytávkami a připojením na Wi-Fi. Pak ale začnete pátra...
Sdílejte obsah s přáteliJe snadné se nadchnout se pro nákup nové myčky na nádobí. Obvykle to začíná návštěvou u přátel, kteří se chlubí svou zbrusu novou myčkou s nejrůznějšími vychytávkami a připojením na Wi-Fi. Pak ale začnete pátrat a zjistíte, že trh s myčkami nádobí je přeplněn nejrůznějšími značkami, modely a styly, z nichž mnohé vypadají stejně, ale nabízejí se za velmi rozdílné ceny. Některé moderní myčky možná ani nepoznáte, zejména pokud jste se na trhu delší dobu neorientovali. Je to proto, že technologie se za posledních několik let rychle zásadně změnila.

1) Čištění


To je to, o co jde. Veškerý stylový design, odolnost a speciální funkce nemají velký význam, pokud myčka neumývá nádobí efektivně. V dnešní době existuje spousta myček nádobí od levných až po ultra drahé a mnohé z nich v celém tomto rozmezí vám poskytnou mycí výkon, který hledáte. Na trhu se však setkáte se spoustou přídavných funkcí, které mohou zvýšit mycí výkon pro spolehlivější a důkladnější mytí nádobí. Některé myčky jsou například vybaveny koncentrovaným ostřikovačem pro mytí sportovních lahví a jiných typů sklenic. Najdete dokonce i myčky se speciálně navrženými cykly s výkonným postřikem, které vás zbaví připečené mastnoty a potravin.

2) Sušení


Pro myčku nádobí není rozhodující jen to, aby umyla nádobí - to je jen polovina práce. Musí je také účinně sušit. K tomuto bodu si vzpomeňte na situaci, kdy jste otevřeli myčku a zjistili, že nádobí je stále zcela mokré. Je to frustrující zážitek, kvůli kterému musíte každý kus ručně sušit. Výsledkem je, že myčka nádobí, která nedokáže účinně sušit, za mnoho nestojí.

3) Tichost


Vzhledem k tomu, že se kuchyně orientují na otevřené půdorysy a obvykle se nacházejí v blízkosti relaxační zóny, není hlučná myčka nádobí rozumnou volbou. Naštěstí je k dispozici spousta možností, které nabízejí působivě tichý provoz. Musíte se jen umět vyznat v decibelových hodnotách a vědět, jak to ovlivní váš rozpočet.

4) Funkce


Ty, kteří se ještě nevydali na průzkum trhu možná zajímá, co přesně dělají různé cykly myčky nádobí. Čím se liší jeden od druhého? V zásadě existují tři hlavní proměnné mezi jednotlivými cykly:

Délka cyklu
Teplota vody
Intenzita (tlak vody a množství použité vody)

5) Chytré myčky nádobí s připojením na WIFI


Postupem času se do myček na nádobí a dalších domácích spotřebičů zabudovává stále více špičkových technologií a dalších funkcí pro větší pohodlí. Mnoho novějších špičkových modelů je vybaveno bezdrátovým připojením, ale způsob využití tohoto připojení se u jednotlivých značek a modelů liší.  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie: Bílé zboží

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Herní konzole proti nudě