článek

5 moderních trendů kuchyně pro rok 2018


Design všeobecně podléhá každoročním trendům, nejinak je tomu i u designu kuchyní. Po..
(celý článek)

Design všeobecně podléhá každoročním trendům, nejinak je tomu i u designu kuchyní. Po...
Sdílejte obsah s přáteliDesign všeobecně podléhá každoročním trendům, nejinak je tomu i u designu kuchyní. Pojďme se podívat na 5 novinek, které tento rok přinesl a stále přináší.

Pastelové barvy trendem číslo jedna


Nemusíte žít bláznivým stylem života, aby se vám kuchyně s pastelovými barvami líbila. Stačí umět sladit tmavší kuchyňské desky černé, šedivé nebo hnědé barvy s doplňky, které jsou v barvách připomínajících jaro, léto nebo prostě jen dobrou náladu. Použijte žluté, modré, zelené a růžové barvy a vytvořte skutečný wow efekt.

Neutrální základ se zlatými doplňky


Tato kombinace tvoří opravdový hit letošního roku. Využijte neutrální, hnědé materiály a zkombinujte je se zlatými a organickými texturami. Vytvoříte tak příjemné prostředí s nepatrným náznakem 70. let.

Úchytky se po loňské pauze snaží o comeback


Dvířkům bez úchytek již odzvonilo. O slovo se hlásí výrazné, ozdobné úchytky, které perfektně doplní  moderní skříňky a vytvoří tak stylovou kuchyň. Trendem se také stává zlatá barva. Příslušenství a spotřebiče ve zlaté barvě s měděnými držadly vytvoří skvělou kombinaci. Stejně tak můžete zlatou využít k nerezové oceli nebo černé barvě.

Zmáčkněte tlačítko a vařte


Chytré spotřebiče se vyvíjejí neskutečným tempem, na to by neměl zapomenout nikdo, kdo chce zařizovat novou kuchyň. Trendem roku 2018 jsou nejen vroucí vodovodní kohoutky, ale také zabudovaná hifi, která umožní ovládat kuchyň na dálku. Vaření se může stát rychlejší a také příjemnější záležitostí.

Multifunkční dřez


Proč mít jeden obyčejný dřez, když můžete mít speciální, multifunkční? Ten můžete použít prakticky na cokoliv. Můžete v něm chladit ústřice nebo šampaňské, pěstovat bylinky, klasicky umývat nádobí, ale také připravovat jídlo. Pro někoho zbytečnost, pro někoho doplněk, který je pro kuchyň třešničkou na dortu.


  • Autor: Redakce
  • Publikováno:

Kategorie:

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vybíráme z magazínu