článek

10 tipů na vánoční dárky pro kluky


Dřív jste mohli koupit libovolnou hračku a rozhodně jste se do vkusu svého potomka trefili. Zavděčit se teenagerům je znatelně náročnější. S touhle desítkou rad a tipů se zklamání pod stromečkem letos snadno vyhnete...
(celý článek)

Dřív jste mohli koupit libovolnou hračku a rozhodně jste se do vkusu svého potomka trefili. Zavděčit se teenagerům je znatelně náročnější. S touhle desítkou rad a tipů se zklamání pod stromečkem letos...
Sdílejte obsah s přáteli1) Elektronika
V online době prakticky neexistuje puberťák, kterému byste dárkem z této kategorie neudělali radost. Vlastní notebook, nový „nadupaný“ chytrý telefon, powerbanka, herní konzole nebo nová sluchátka, to jsou jen některé tipy, se kterými budou letošní Vánoce pro vašeho teenagera opravdu vydařené.

2) Hry
Už v pubertě se začne ukazovat, že v každém muži zůstává kus malého kluka. A ten si chce hrát. Ať už má doma počítač nebo právě výše citovanou konzoli, váš puberťák určitě ocení také další nálož her. Hokej, fotbal nebo třeba nablýskaná sportovní auta mu umožní prožívat pořádnou dávku hráčského adrenalinu.

3) Parfém
Zajímají ho dívky a už přišel na to, že se zanedbanou vizáží se slečnám příliš líbit nebude. I mladí muži pečují o svůj zevnějšek. Mnohdy ještě úplně nevědí, jak na to. Parfém je ideální způsob, jak vašeho „malého muže“ nasměrujete správnou cestou. Místo těžkých kořeněných parfémů pro dospělé muže můžete pro mladou generaci volit vůni o něco sladší.

4) Dron
Jako malý měl autodráhu, s přibývajícím věkem je čas na o něco sofistikovanější elektronické „hračky“. Vlastní dron na dálkové ovládání je splněným snem nejednoho kluka. Řada modelů se svým jednoduchým ovládáním hodí také pro začátečníky. Obecně můžete drony vybírat podle toho, zda chcete model s kamerou nebo bez ní.

5) Plyšový mikrob
Dávno už sice vyrostl z plyšových medvídků, plyšový mikrob však představuje vtipný dárek i pro puberťáka. Netradiční hračky mají původ ve Spojených státech. Co asi tak rodiče chtějí naznačit tím, když mu věnují třeba plyšový syfilis? A jedna mozková buňka navíc se bude do lavice vašemu puberťákovi také hodit, i když je plyšová.

6) Jo-Jo
Oblíbenou hračku si pamatují i mnozí rodiče. Který mladý muž neměl jo-jo, ten nebyl mezi vrstevníky dostatečně cool. Stále se vyrábějí a stále jsou mezi dětmi i dospělými velice populární. Moderní jo-ja nejsou jen hračky, ale dají se s nimi předvádět tzv. stringové triky. Kreativita majitelů prakticky nezná v tomto směru mezí.

7) Lego
Dětská stavebnice vhodná maximálně pro mimina? Fenomén LEGO má mnohem výraznější přesah, tématické série baví i dospělé. Stejnou radost udělá vašemu teenagerovi. Výzvou pro milovníky všeho, co se pohybuje na kolech, je například řada LEGO Technic. Další populární sérií pro milovníky sci-fi je také LEGO inspirované ságou Star Wars.

8) Dotykové rukavice
Měkké dárky zejména v pubertě často nedocházejí ocenění. Možná už jste tak trochu vzdali nákup praktických rukavic a čepic. Dotykové rukavice jsou ovšem cestou k tomu, aby váš teenager mohl ovládat displej svého dotykového telefonu i venku. A tedy jsou prakticky životní nutností. Vašemu teenagerovi nezmrznou ruce a neuteče mu žádná zpráva na Facebooku.

9) Úniková hra
Kosmetických kazet už bylo dost? Když už nevíte, co si z nepřeberné nabídky různého zboží v regálech vybrat, jděte na to jinak. I pubertální kluci ocení zážitek mnohdy více než materiální dárky. Současným hitem jsou určitě únikové hry. Svému puberťákovi tak můžete pod stromeček věnovat i dárkový poukaz, který ho přenese za dobrodružstvím a adrenalinem.

10) Peněženka
Elegantního mladíka určitě neurazíte designovou peněženkou. Podle svého vkusu můžete volit koženku nebo dokonce pravou kůži a věnovat mu tak velmi vkusný a kvalitní dárek, který ho bude provázet dokonce několik dalších let. Vánoce mohou být tím pravým okamžikem, kdy barevnou dětskou peněženku poprvé vymění za decentní „dospěláckou“ verzi.


  • Autor: tomas
  • Publikováno:

Kategorie:

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vybíráme z magazínu